Obserwatorzy

poniedziałek, 11 października 2010

RT nr1

Ponieważ juz się zaróżowiło na wielu blogach, chciałam zaproponowąć Wam zabawę. Zasady będą się zmieniały z dnia na dzień, przez cały najbliższy tydzień, podobnie jak zadania, które jako osoba spontaniczna, będę wrzucała bez wielkich planów i o nieokreslonym czasie. Jedna która sie nie zmieni to ta, ze poczynając od jutra mozna wygrać jakis drobiazg, lub biżuterie przeze mnie wykonaną, oczywiście jeśli dołączycie do zabawy :). Tak jak mówiłam zadania będą się zmieniać, a zadanie na dzis/jutro do godziny 18 jest odpowiedz, jaka nagroda trafi do szczęściary wylosowanej z grupy osób biorących udział w zabawie-czytaj -dobrze typujących- tu niezbędne jest zamieszczenie loga różowego tygodnia, Zapraszam serdecznie do zabawy i do dołączenia do tej akcji.
No i oczywiście czekam na komentarze, a musicie się spieszyć , bo czasu jest niewiele :).
 A zeby nie było za smutno-kolejne zdjęcie, moze juz widziałyście przedmioty, ale nie w wykonaniu Agnieszki :), więc popatrzcie jak na nowe :):):):)

5 komentarzy:

 1. Zabawy uwielbiam a w takim celu tym bardziej. Logo różowego tygodnia mam już u siebie od wczoraj. Wiem jak to jest czuć strach przed badaniami... Ale za nic ten strach nie dorównuje temu jaki czuje się będąc na sali operacyjnej... Mase myśli... pytań... i znikąd odpowiedzi... Tylko czas... On odgrywa główną rolę... Dlatego popieram tą akcje całym sercem... :*
  Badania są ważne... Bo życie mamy tylko jedno...

  A Ty Izuniu pewnie przygotowałaś jakiś piękny biżutek... Czyżby kolczyki?

  Buziaki... :*

  OdpowiedzUsuń
 2. super biżuteria i super zdjęcia :)
  a gdzie można kupić takie fajne komponenty ?

  OdpowiedzUsuń
 3. niebieskości mam 4 ulubione sklepy, w których w miarę stale się zaopatruje, poza tym często kupuje na ebayu, jesli chcesz jakies konkrety to napisz, postaram się udzielic Ci dokładniejszych informacji, za miłe słowa bardzo dziękuję :):)

  OdpowiedzUsuń
 4. jeśli możesz, to napisz na
  agach22@wp.pl
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam zdjecia przedmiotów na lustrach. To zawsze jest duże wyzwanie, dlatego doceniam właśnie takie prace. Biżuteria przepiękna !

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...