Obserwatorzy

niedziela, 10 października 2010

Rózowy tydzień i post całkiem prywatny

Dziwny tytuł? za chwile się rozjaśni, ale na początku jedna wazna informacja....Nadal nie mam adresu zwyciążczyni mojego urodzinowego Candy. Yoasiu, podeślij mi proszę swój adres, zebym mogła wysłac do Cibie wisiorek. Jesli adres nie trafi do mnie powiedzmy....do czwartku -godz 20, przeprowadzę kolejne losowanie dla I grupy. Myślę ze zgodzicie się ze mną :).
A teraz co do tytułu.....chciałam oficjalnie podziękować Joie za ogrom pracy, czas i chęci, które włożyła w pomoc przy zdjęciach moich wyrobów, Jako, ze słownik juz dawno mi się wyczerpał, co do określeń tej wspaniałej osoby, powiem po prostu, zwyczajnie...DZIĘKUJĘ. Aga, sama wiesz ....
A to kilka zdjęć prac, które moze juz pokazywałam, ale w nowej postaci, które zrobiła Agnieszka.


Poza tym od jutra na wielu blogach trwał bedzie Różowy Tydzień, którego inicjatorką podobnie jak w ubiegłym roku jest Szarlotek Oczywiście i ja zgłosiłam swój akces, podobnie jak rok temu postaram sie o niespodzianki. Pamiętajmy, zeby wspierac i dawać nadzieję, ale jednocześnie zdecydowanie walczyć o profilaktykę w walce z rakiem piersi, Walczmy o siebie, nasze mamy, przyjaciólki, koleżanki, bo jesli nie my to kto?
Na pierwszą niespodziankę zapraszam we wtorek.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...