Obserwatorzy

poniedziałek, 27 czerwca 2011

Minął tydzień

Był to bardzo ciekawy tydzień, krótszy, bo pracowałam tylko trzy dni, ale wiele się działo....a po kolei to tak:
W poniedziałek zakończenie przedszkola i odcięcie pępowiny......:):):):) A od wrzesnia...witaj szkoło.Dziwnie się czuję patrząc, ze to juz moje najmłodsze kończy swój pierwszy etap. Czas jednak jest nieubłagalny...Jakość zdjęć jest fatalna, ale niestety mam tylko te trzy, które w miarę się nadają, na innych widać głowy innych rodziców, które ciągle wchodziły mi w paradę :):):)

We wtorek miało być podsumowanie Rózanej wymianki, która zorganizowała Marysia
Hmmm, nie ukrywam ze trochę głupio się czuję, ponieważ nie dostałam wymiankowej przesyłki, a co dla mnie chyba ważniejsze....słowa wyjaśnienia od osoby, która mnie wylosowała. Jestem w stanie zrozumieć że coś poszło nie tak, ktoś nie mógł zdążyć, bo rózne sytuacje się zdarzają, ale zwykłe ,,przepraszam,, nie zajmuje wiele czasu ....
Ja wylosowałam Kasię
Chyba u niej na blogu znajdziecie więcej zdjęć, ale moje prezenciki to:

ze spękań byłam baaardzo zadowolona :):):):)
i ostatnia część wpisu, a w zasadzie fotorelacja z wyjazdu, wyjazdu w bardzo ciche, prawie dzikie miejsce....niestety pogoda pozostawiła wiele do życzenia, ale można tam odpocząć, wsłuchując  się w plusk wody, śpiew ptaków, patrząc na troszkę surową przyrodę, wdychając zapach wody i różnych traw.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...